Jdi na obsah Jdi na menu
 

Elitery 2007

18. 3. 2007

Někdy v lednu 2007, před začátkem tréninku nám Růža oznámil, že 18.3.07 se ve sportovní hale v Lounech konají závody - ELITERY 2007.
Po tomto oznámení, začala tvrdá ale teď nám příjde, že zábavná příprava
J (tim myslim ty nervující se trenéry a tak J).

ObrazekDva měsíce utekly jako voda a byl tu den D. Ráno v 9:00 jsme měli sraz před sportovní halou J už tam na nás čekali Pavel, Šlička a Houšek J. Řešili jsme kdo má a nemá klíčenky a další blbosti J. Hned jak jsme vešli do sportovky, tak nás obrali každýho o 80kč L njnj, těžká finanční újma, ale to jsme ještě netušili, že nám to alespoň k něčemu bude J.

Přišli jsme na plácek, spíš roh sportovní haly, kterej byl nám určenej J teda stálo to na tom papíře HD TEAM, kterej Pavel a Houšek pak ještě upravili, když k němu nakreslili kouřící sluníčko J.

Šli jsme si trénovat a opakovat a pak si graficky upravovat xichtíky a česat vlásky J … taky jsme koukali na naší konkurenci. Když jsme viděli Hip-Hop z Kadaně, Teplic a Biliny, tak nám lezli oči z dulků a mysleli, že ty prostě nedáme … nezbylo nám, než jen si dodávat sebevědomí tím, že budeme prostě lepší, když se budeme tvářit nadvěcně a budeme dotahovat pohyby a jak vždycky zdůrazňuje Lukyn, prostě to musíme dát do publika! J tak jsme zase trénovali a čim víc se přibližovala 13.00, kdy to mělo celé vypuknout, tak jsme byli nervóznější L … Ale co! Prostě jsme je museli dát!Obrazek

Tak… a bylo to tady… 13:00… zahájení … pohoda… ale ani jsme se nenadáli a bylo 14:00… za pár minut jsme měli jít na plac … koukali jsme na naší konkurenci, jak si to tam dávali … a nic moc … řekla bych, že pořád ty samý pohyby, okoukaný z filmů všechno a žádný tvary … takže svitla naděje … když konkurence dotancovala, tak se vždycky projevil Olík a jeho ‚Fuuuj!‘ J … mno super no … tak … jsme se šli připravit už na tvrdo … nervy … naše první soutěž J ‚Tak a teď se nám předvede Hypnotic Dance z taneční školy Luna.‘ … aplaus a Klára s Yvankou si to už štrádili na plac … pak zbytek… dotancovali jsme, dali jsme, myslim, do toho snad všechno J a taky se to vyplatilo.

Přišlo na řadu známkování … ještě větší nervy… tak … první skupina: samý 3,4 … pak druhá skupina …taky 3,4,2 … a my … 1,1,1,2,1 !!! … ty poslední ani nevim, jak na tom byli, pač jsme začali  skákat a někteří i brečet radostí (bonznu je: Mlejnková, Andresková J sry, Kwačo J ) . Byl to krááásnej pocit J!!! Mno, dostali jsme jupíky, nějaký sladkosti … a ti, co mohli, tak šli do Unionu slavit (Nikys, Klára, Yvanka, Kwáča, Pavel, Šlička, druhá Klára, Zuzka a ještě Klára z disca). Cestou jsme se stavili u Pavla, dát si k němu věci… tak jsme se NAŽRALI (fakt mňamka tam ! )

ObrazekPak přijeli pyšní trenéři ze soustředění – Růža, Fric a Evik. Kecali jsme a pak šli domu… Klára, Kwáče, Yvanka, co měli věci u Pavla, tak šli k Pavlovi ještě s Růžou, Evikem a Šličkou J. Rovnou koukli na video ze soutěže J prej byla strašná sranda J po videu chvilku kecali a pak se všichni odpelášili ke svým domovům J

Napsala: Nikys